Telefon
WhatsApp
İnstagram
Kastamonu Bilgisayar Toptancıları
Kastamonu Bilgisayar Toptancıları

Kastamonu Bilgisayar Toptancıları

  • Tarih:  26 Haziran 2021, 13:37

Kastamonu Bilgisayar Toptancıları arasında kaliteli malzeme ve parça desteğimiz ile de en ön sıradayız. Yaşadığınız bilgisayar arızalarında bilgisayarınızın tamiri için gereken yedek parçaları sizleri hiç bekletmeden kendimiz sağlamaktayız.

Kastamonu Bilgisayar Toptancıları, kalite malzeme desteğimiz ile sizlere en garanti hizmeti verecek ve uzun yıllar boyunca kullanabileceğin, sorun çıkarmayacak orijinal parça, malzeme desteği sunuyoruz.

Notebook, gaming laptop, toplama pc, ekran kartı, anakart, monitör ve yazıcı, masaüstü bilgisayar parçaları, macbook bilgisayar parçaları, anakart parçaları, yazıcı anakart parçaları, ekran kartı, chip, SSD, kasalar, disk, ram, ofis bilgisayarları için parçalar, oyun bilgisayarları için parçalar gibi birçok alanda Kastamonu Bilgisayar Toptancıları desteği verebiliriz.

Özellikle Pandemi süresince sizleri yarı yolda bırakmayacak ve teknolojiden mahrum kalmayacağınız, işlerinize devam edebileceğiniz, zaman kaybetmeyeceğiniz gerekçesini sizlere veriyoruz.

Cihazlarınızdan uzun süre ayrı kalmadan ve artık yaşadığınız arıza kaynaklı problemleri yaşamayarak aynı zamanda da sorunsuz çalışır durumda yeni gibi bir cihaza yeniden kavuşmak kim istemez ki.

Uygun fiyat garantisi ve kaliteli sorunsuz hizmet sayesinde siz değerli müşterilerimizin ilk ve tek tercih ettiği, güvendiği firma olmaya devam ediyoruz. Cihazlarınızın modeline birebir uyumlu ve kontrollerini devamlı olarak yaptığımız her ürün ve hizmet için bizleri arayabilirsiniz.

Kastamonu Bilgisayar Toptancıları arasında da teknoloji adına yaşanan arızalarda vakit kaybetmeden yapmış olduğumuz her türlü tamir işlemlerine garanti vermemiz bizi en çok ön planda tutan noktadır.

Hasar tespit, uzman teknik kadro, gelişmiş teknolojik cihazlar, son teknolojiye uyumlu işlemler, kısa sürede tamir edilmiş ve çalışır duruma getirilmiş cihazlarınız, arıza kaynaklı olabilecek her türlü neden ve arızalara dair merak ettiğiniz sorularınız firmamız tarafından büyük bir önem ile karşılanmaktadır.

Kastamonu Bilgisayar Toptancıları desteğimiz, teknoloji desteğimizi hiçbir zaman sizlerden eksik etmiyoruz. Her gün ve devamlı sizler için kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Kalite hizmetleri en uygun fiyatlarla almak ve yararlanmak için bizleri 7/24 arayabilirsiniz.